Výstava Busking 2012 – knihovna Smíchov

Výstava Busking 2012Výstava Busking 2012 se přesunula z Kolíbky do smíchovské pobočky Městské knihovny. Instalace proběhla o prvním školním dni dopoledne. Po hodině a půl všechny fotky visely a dál nebylo co dělat – šlo se na zasloužený oběd.

Součástí instalace je šestistrunné ukulele s kytarovým laděním, které se mnou a Pepou projelo na bicyklech trasu z Amsterdamu do Paříže při akci nazvané Shoolins on the road. Tehdy jsme ovšem nebyli moc úspěšní a za třítýdenní cestu jsme vydělali šest a půl eura, což je ale úplně jiná pohádka. Pro doladění kompozice je v ukulelím futrálu několik mincí v tvrdé české měně.

Fotky povisí do 7. října 2013, přijďte se mrknout, pokud jste nestihli Kolíbku. Pokud jste Kolíbku stihli, pak máte možnost bonusu v podobě ukulele.

2 odpovědi na “Výstava Busking 2012 – knihovna Smíchov”

 1. Dobrý den Lukáši,

  výstava „Busking“ mne velmi potěšila. Ovšem převeliké překvapení pro mne byl snímek – 2012/5 Na příkopě – na kterém je můj syn Jan Vojtěch Rek. Mám velikou prosbu – mohl bych tu fotografii dostat digitálně? Pracuji v nedalekém grafickém studiu a mohu si ji snadno a kvalitně vytisknout. Slibuji a zavazuji se, že nikde než pro svoji rodinnou potřebu ji nebudu tisknout či publikovat.

  Buďte tak laskav a udělejte mně i mojí ženě radost a pošlete mi ji. Jestliže je veliká, tak klidně přes Úschovnu.

  Moc děkuji

  Přeji hezký den

  Ivo Rek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *